На території села в даний час є два цвинтарі, де хоронять покійників християнського віросповідання. Найбільш давнє старе кладовище знаходиться в урочищі Борсучини. На цьому цвинтарі захоронено близько 50 покійників, які померли в 1875 році під час епідемії холери. Тепер на цьому кладовищі хоронять осіб, що наклали на себе руки.
1950 року при збільшенні площ при закладенні виноградника в урочищі Тин було знайдено місце першої церкви. Фундамент, а поруч з ним дубові хрести свідчать, що на цьому місці був цвинтар.
Тепер діюче кладовище знаходиться поряд з церквою, добре впорядковане, доглянуте. Тут щороку в день пам'яті (1 листопада та в неділю Фтомову) відслужується загальний парастас. На цьому цвинтарі захоронені перші півцеучителі: Михайло Переш (Павук) та Василь Лізак, на могилах яких є давні хрести-пам'ятники.
У 50-х роках минулого століття Бежинець Георгій, що проживає у США, поставив пам'ятник своєму дідові з написом "Памятник Йвану Бежинец 1843-1924. Мир праху Твоєму. Добрую пам'ять о Тебе в своем сердце хранит внук из Америки, ветеран борьбьі за Свободу. Дар. Георгий Бежинец".
Близька родичка сім'ї Бежинець, Тимко Анна 1911 року народження, розповіла, що Георгій Бежинець і його сестра Марія в 1939 році емігрували в Сполучені Штати Америки, Георгій, маючи гімназійну освіту, закінчив греко-католицьку духовну семінарію, рукоположений в сан священика.
В урочищі 'Біля пралі" знаходиться старе недіюче єврейське кладовище. Після квітня 1944 року, коли із села були депортовані всі євреї, захоронення на цьому цвинтарі не проводяться. Тут збереглося декілька десятків надмогильників. Часто на цвинтар із-за кордону приїжджають родичі померлих, щоб віддати їм шану На їхнє прохання і кошти довгий час впорядкуванням цвинтаря займався Плеша Петро.
|